Młodzi i głodni wiedzy ruszyli pełną parą! Program edukacyjny Młody Menedżer rozpoczęty!

Młody Menedżer ruszył pełną parą! Po wspaniałej przemowie Pani Profesor Janiny Filek i Prezesa Fundacji Dariusza Olejnika młodzi gniewni wyruszyli na zajęcia. Każdy z uczestników miał okazję zaprezentować siebie i tak oto znamy cel jaki chcą osiągnąć podczas naszych warsztatów:

„chcę poznać nowych ludzi”, „chcę zobaczyć jakie mam umiejętności”, „chcę poznać mury mojej przyszłej uczelni (UEK)”, „jestem liderem i chcę być jeszcze lepszym…” i wiele innych. Radość w naszych sercach patrząc na młodych i głodnych wiedzy oraz doświadczenia!

Życzymy wspaniałych pięciu dni na kampusie UEKu wraz z Fundacją Zaradni. Jak mówiła Pani Prof. Janina Filek ” niech moc będzie z Wami”

#mlodymenedzer #kredytinkaso #bahlsenpolska #UEK #KSB